MAAILMA VÕIMSAIM LOODUSLIK ANTIOKSÜDANT,
ESIMEST KORDA PROFESSIONAALSES ILUHOOLDUSES
Seda tuhandeid aastaid pika eluea ja nooruse saladuseks peetud imelist looduse andi on põhjalikult uuritud ülikoolilaborites, kus teaduslikud katsed on näidanud, et Ganoderma aitab tõhusalt aeglustada naha vananemist.
Tänu tootmistehnoloogiatele sisaldavad sarja FOREVER tooted ainult väärtuslikke taimseid toimeaineid ja uue põlvkonna fütokosmeetilisi komplekse. Toodetel on erakordselt puhas, kemikaalideta koostis, tänu millele sobivad need suurepäraselt igale nahatüübile. Sametise tekstuuri ja väga meeldiva lõhnaga tooted imenduvad nahka, ei jäta seda rasvaseks ning tagavad ülimalt sensuaalse elamuse.

Mavex

on Šveitsi ettevõte, mis toodab ja turustab kõikjal maailmas looduslikke ravim- ja alpitaimedest valmistatud kosmeetikatooteid.
Mavexi kosmeetikatooted ei sisalda parabeene, formaldehüüdi, lisatud säilitusaineid, mineraalõli ega parafiini. Tooteid ei ole kontrollitud loomade peal ning nende valmistamisel arvestatakse täielikult keskkonna ja loodusega, järgides kõrgeid kvaliteedistandardeid, mis on läbinud range kvaliteedikontrolli.  Tänu Šveitsi kõrgel tasemel teadusuuringutele ja uusimatele tootmistehnoloogiatele sisaldavad tooted väärtuslikke taimseid toimeaineid ning järgmise põlvkonna fütokompleksi. Mavexi tooteid kasutatakse tänapäeval ilusalongides ja maailma parimate hotellide spaades. See on selge märk tugeva ja edumeelse ning kvaliteedi ja uuenduslikkuse poolest silmapaistva kaubamärgi vaieldamatust edust.  FOREVER NÄOHOOLDUS
- puhastus+toniseerimine
- näonaha koorimine AHA ja BHA -happega ( võib teha aastaringselt). Bio- stimuleeriva toimega, Sisaldab 7 hapet:mandel-,glükool-,sidrun-,piim-,õun-, salitsüül- ja viinhapet + GANODERMA ekstakti.
- BIO-stimuleerimine.Väga tugeva toimega seerum- hüaluroonhape( madalamolekulaarne ja kõrge) GANODERMA ekstakt,ruscus, aasia tsentsella,hobukastani. saialille ja lagritsa ekstakt.
-ALGINAATMASK- rahustav,sisaldab pruunvetikaid, niisutab sügavalt, võitleb elastsuse kao ja stimuleerib kollageeni teket.Sisaldab tsinki, kaltsiumi, vaske rauda + GANODERMA ekstakti
- massaaz kreemil 24 h-hexapeptide-8 ( botoksi efektiga). GANODERMA ekstrakt, puhas hüaluroon, õuna tüvirakud ( stimuleerivad kollageeni, elastiini tootmist, argaanõli.