Esthemax HydroJelly HydroJelly näomaskid on rikastatud elektrolüütidega, et tagada toitainete kiire liikumine naha sügavamatesse kihtidesse, mis võimaldab rakkudel toota energiat ja toetada naha loomulikku kaitsebarjääri ning säilitada nahas vee ja soola tasakaalu. Maski koostisained on 100% naturaalsed, sisaldavad külluslikult makro- ja mikroelemente ning vitamiine.

Maskide suur valik annab võimaluse läheneda naha probleemidele spetsiifiliselt lähtudes hetkeseisundist arvestades naha vajadusi.

ESTHEMAX JELLYMASKIDE PEAMISED KOOSTISOSAD JA NENDE KASUTEGURID

– Vetikad (kaaliumalginaat, naatriumalginaat): Põhiliselt rafineeritud mereadrust ja pruunvetikast.
Vetikates on kõrge mineraalide, mikroelementide, aminohapete ja vitamiinide kontsentratsioon. Need bioloogiliselt aktiivsed ained ületavad suurepäraselt epidermise barjääri ja tungivad kõige sügavamatesse nahakihtidesse. Pruunvetikad on mürke väljutavate, ainevahetust stimuleerivate ja nahka niisutavate omadustega.

Vetikad toodavad 60% kogu hapnikust, mida me igapäevaselt kasutame ja kosmeetikas suudavad vetikad nahka kanda tohutul hulgal hapnikku, aidates seeläbi nahal võidelda erinevate väliskeskonna mõjutuste vastu.

– Mahe täistera kaerajahu: Kaer aitab nahal hoida niiskust. Kaeral on nahka rahustavad omadused ja kaer on hüpoallergeenne, aidates leevendada allergilisi reaktsioone ja lööbeid, päikesepõletusi ning muid nahaärritusi.

– Mahe riisijahu: Riisil on imelised puhastavad, koorivad ja nahka hooldavad omadused. Riis aitab kaitsta nahka keskonna kahjulike mõjude eest. Riis on loomulik nahaniisutaja, aidates nahal püsida niisutatuna ja tervena.

– Mahe valge paju koor- valge paju koorel on tänu tanniinidele poore ahendavad omadused. Samuti on ta antioksüdantiderikas, mis aitab vähendada põletikke ja pakub leevendust rosaatsea, psoriaasi ja ekseemide korral.

ESTHEMAX JELLYMASKID EI SISALDA:

Parabeene, sulfaade, ftalaate, talki ja maisitärklist.