Merevetikas – uus salarelv Sinu näonahale!

Repechage toodetes on ühendatud meremineraalide jõud ja parimad taimsed komponendid, mis aitavad hoida su naha terviklikkust. Repéchage on üks esimesi merevetikatel põhinevate nahahooldustoodete arendajaid ja tootjaid Ameerikas ning välja töötanud nahahooldussarja igale nahatüübile pinguldust vajavast näonahast kuni tundliku näonahani.
Merevetikate suurepäraseid omadusi arvestades, on Repechage loonud nahale parimaid omadusi pakkuva nahahooldustoodete sarja. Toodete aluseks on puhtast mereveest ning jätkusuutlikult Maine rannikult korjatud merevetikad, mis on Eco Sert tunnusega ja töödeldud USA-s patenteeritud meetodil.


REPECHAGE

Hydra Dew Pure ™ (Buduaari ilulemmik 2023) - Niisutav ja pinguldav näohooldus

Hydra Dew Pure ™ niisutav ja pinguldav näohooldus on välja töötatud ning sobiv just kuivale ja väsinud näonahale, mis vajab turgutust.
Näohoolitsus mis niisutab näonahka ning lisaks saab nautida ka veel pinguldavat ja niisutavat silmahoolitsust.
Antud hoolitsus kombineerib endas parimad koostisosad maapinnalt ja merest, et pakkuda tugevaid ja toimivaid koostisosi nagu hüaluroonhape, mastik õli, kolme merevetikaekstrati ja peptiide, mis toovad silmnähtavaid tulemusi.

The Repêchage® Vita Cura® 5 Phase Firming Facial

Vita Cura viieosaline pinguldav näohooldus kuivale ja küpsemale näonahale.

Vita Cura® viieosaline pinguldav näohooldus on loodud spetsiaalselt küpse naha toitmiseks ja toniseerimiseks. Ensümaatiline mikrolihvimine aitab esile tuua ühtlasema tooniga jume.
Kaks massaaži ja jahutav pentapeptiididega Spirulina merevetikamask aitavad pinguldada ja silendada nahka. Seejärel kantakse nahale Vita Cura® Opti Lift ® seerum.
* Kasuta alati päikesekaitsevahendit ja väldi päikese käes viibimist 1 nädala jooksul peale hooldust.

The Repêchage® Biolight™ Miracle Facial

Biolight™ näohooldus – enam kui särav jume.

Repêchage® Biolight™ näohooldus Glyco-Sea™ glükoolhappe kooriva efektiga põhineb mitmetoimelisel lähenemisel nahatooni ühtlustamiseks ja heledamaks muutmiseks. Kasutades uusimaid koostisaineid naha helendamises ja uuenduslikku mere biotehnoloogiat, aitab Repêchage® Biolight™ Miracle Facial® vähendada tumedaid laike ja hüperpigmentatsiooni. See hooldus on Sinu käsutuses olev tõhus meetod saavutamaks silmapaistvaid tulemusi, rikkumata seejuures naha õrna tasakaalu.
* Kasuta alati päikesekaitsevahendit ja väldi päikese käes viibimist 1 nädala jooksul peale hooldust.

The Repêchage Red-Out® Facial*

Hydra 4® Red-Out® näohooldus tundlikule nahale.

Repêchage® Hydra 4® Red-Out® näohooldus anti oksüdantidega kasutab uusimate uuringute tulemusi tundliku naha hoolduses. Sisaldades merevetikas leiduvate vitamiinide, mineraalide, mikroelementide, aminohapete ja antioksüdantide segu, loob see hooldus ideaalse keskkonna tundlikule nahale.

The Repêchage® Hydra Medic® Facial*

Hydra Medic® näohooldus rasusele ja probleemsele nahale

Hydra Medic® näohooldus sügav puhastab ja aitab kontrollida rasueritust, võimaldades samaaegselt säilitada niiskust. See sügavpuhastav hooldus on rahustav ja annab nahale uue värskuse. Kindel tulemus! Heaks kiidetud naha ekspertide ning professionaalsete litsentseeritud kosmeetikute poolt.